VI FINNS PÅ:

Regattagatan 47, Öster Mälarstrand, Västerås (ingång från innergården)

OBS - ej anmälan per mail.

Här anmäler du dig:

ANMÄLAN/SCHEMA/PRISER

Dansskolans mail

jm.lizbalettskola@gmail.com

KONTAKT -  danspedagoger

(obs - sjukanmäl till resp. lärare!)

 

Jessica Hall (modern dans, jazz, show, minijazz)

jesshdans@gmail.com 

070-856 66 64

Malena Engström (klassisk balett, tå)

malenaengstrom@hotmail.com

0708-690123  

Liz Helgoson (barndans, barnbalett)

Undervisar ej i vår

liz@balettskolan.com

0706-701634

Hanna Sangemark (stepp, klassisk balett, tå, balett)

hanna.sangemark@gmail.com

070-424 61 74

Simone Berglund (barndans, barnbalett)

simoneberglund03@gmail.com

0733-307386 (ej dagtid)

Emma Mascolo Ek (barndans)

emma.mascolo@outlook.com

​0767-966782

Carolina Jeppsson (grundläggande balett)

carolina@jimmyjepp.se

0704-385275

Anette S Liljedahl (pilates)

anette@kreativrorelse.se

070-5465509

Olga Dyukova (klassisk balett, tå)

Olgamarklund@hotmail.com

0703281717

Undervisar ej i vår

Lina Müller (barnbalett, balett)

linamuller00@gmail.com

0704-223427

Paola Cassotti (klassisk balett, tå)

cassotti.paola@gmail.com

0706-787017

BUSS  -  Linje 2

Hållplats Vinggatan, vid Lidl.

Ingång

Liz Balettskola. Ingången.
Liz Balettskola. Hitta hit.

INGÅNG FRÅN INNERGÅRDEN!

Senast uppdaterad: 2021-03-25

Made by Malena Engström & Karin Toll webbyrå